INNOWACYJNOŚĆ

Nowa wizja rekreacyjnego pojazdu terenowego

EZRaider jest realizacją oryginalnych idei i koncepcji, które nigdy wcześniej nie były wykorzystane.
Znak EZRaider jest ikoną wizji pojazdu - prekursora zmian wyprzedzającego swój czas. Pojazdem powstałym w wyniku ewolucji sportowych pojazdów terenowych i rekreacyjnych.

Naturalnie Intuicyjny

Intuicyjna obsługa jest siłą napędową każdego pojazdu EZRaider.

 

Im bardziej intuicyjne połączenie między pojazdem, terenem i tobą ... im lepsza obsługa ... im bardziej komfortowo i pewnie się czujesz ... tym bardziej jesteś w stanie pokonać trudny teren, osiągając to, co najlepsze.

Nie ma innego pojazdu, który tak intuicyjnie i z taką wydajnością łączy człowieka z maszyną w każdym terenie.

Opatentowany "pływający" układ zawieszenia

 

Nasz opatentowany system zawieszenia jest podstawą każdego pojazdu EZRaider i jest jedynym tego typu systemem zawieszenia na świecie. Unikalne "pływające zawieszenie" EZRaidera to jest zdolne do sześciu osi ruchu.

Dzięki wysokiemu prześwitowi, bardzo niskiemu środkowi ciężkości i naszemu opatentowanemu zawieszeniu Long Travel Suspension (skok przód/tył 50 cm), EZRaider jest w stanie "spłaszczyć" każdy rodzaj terenu, daje pewność prowadzenia, dzięki czemu możesz się skupić na jeździe w maksymalnym poczuciu bezpieczeństwa.

Inżynieria surfowania w terenie

 

Dostarczamy wrażeń z jazdy porównywalnych do tego, co czują surferzy.
Jazda EZRaider angażuje całe ciało poprzez balans w manewrach, podobny do jazdy na deskorolce lub snowboardzie.
Można surfować po najtrudniejszych terenach przez cały rok.

Inteligentne i wydajne sterowniki

 

Każdy z bezszczotkowych silników w piastach kół ma dedykowany najwyższej jakości sterownik sinusoidalny, który umożliwia odzysk energii w trakcie hamowania, trzy prędkości jazdy i bieg wsteczny. Dzięki sterownikom silniki są ciche, energooszczędne i płynnie dostarczają potężny moment obrotowy. Sterowniki chronią też baterię i silniki przed uszkodzeniem.

Czysta i wydajna energia

 

Do budowy akumulatorów wykorzystano najwyższej jakości ogniwa litowo-jonowe Panasonic-Sanyo. Aby wydłużyć żywotność baterii, zrównoważyć ogniwa i monitorować stan akumulatora użyto jednego z najbardziej zaawansowanych dostępnych systemów zarządzania baterią (BMS). Baterię umieszczono w platformie kierowcy aby maksymalnie obniżyć środek ciężkości pojazdu.

Lekka i wytrzymała konstrukcja

 

Konstrukcja ramy pojazdu jest zaprojektowana z wykorzystaniem doświadczeń w budowie terenowych pojazdów wyścigowych z wykorzystaniem materiałów stosowanych w lotnictwie.
Lekka rama EZRaidera jest wyjątkowo sztywną konstrukcją rurową wykonaną ze wzmocnionej stali. Dzięki czemu pojazd jest zwinny, niezawodny i może bezpiecznie się poruszać w najtrudniejszym terenie.

Skontaktuj się z nami

Masz pytanie odnośnie pojazdu? Potrzebujesz naszej porady?
Wypełnij i wyślij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.